Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.05.2011 09:44:33 

Chodský pes Med z Dašického zátiší

Novinky

            Chcete vědět co vyvádíme:)?

 

 *kliknutím na foto se zobrazí jeho plná velikost

 

1.10.2008- My jsme úplně normálníí :-) pátek, sobota, neděle jsme se vydali závodit do Křivoklátska na dogtrekking Krajem Oty Pavla:) Trasa byla 45km, ale ani to, že nejsem blondýnka nás s Medčou nezachránilo před 5ti kilometrovým blouděním :-) Inu, takže jsme naťapkali 50km za čas 10hodin 26 min. Na první závody jsme se perfektně umístili někde v polovině.. jupíííí:)

Když šla padesátej kilometr, tak jsme nadávala, kam jsem to vlezla a že už nikdy víc...ale teď když už nebolí nožičky, jsem se rozhodla, že půjdem zas a tentokrát to ujdem za lepší čas :o) Dokonce jsme začli trénovat, otázka je jak dlouho nám to taky vydrží :o))

Fotečky- Lucka Kúnová-má to nádherný, tak koukněte..:)

16.9- Očekávám famfáry, hostinu a potlesk..aneb po dlouhý době aktualizuju :o) Huráááááááá! A že toho je:) Začneme u našich sestřiček, samozřejmě.. Vyrazili jsme v létě, na akci KPCHP- do Soběslavi, kde jsme se potkali s Miou, Megie a Meiblees  :) Medča jakožto fenkomil byl ve svým živlu :) Na fotečku můžete náhlednout v Medovi z Dašického zátiší..

Megie získala na posledních výstavách V2 a V1, VT, Kr.V.

Meiblees složila zkoušku ZOP na výbornou a získala první výbornou!!Takže holky jsou ohromný šikulky a moc jim gratulujem:-) My jsme taky nemohli zahanbit a složili jsme ve Dlouhý Stropnici společně se šikulkou Giri složili ZVOP!! Máme ohromnou radost a šíleně to prožíváme:)            Taťka-Garny složil ZVV2 a IPO3..tati, seš kádr..

Jinak máme hafo fotek, ke kterým se snad brzy dokopu..ale znáte mě, může to taky trvat tři měsíce:D

25.5- Kdyby si někdo chtěl přečíst článeček o ročním soužití mě a Medči, může nahlédnout do rubriky Med z Dašického zátiší...

22.5- Slavíme 1.narozeniny, které jsem si oba krásně užili :-) Ráno jsme na louce blbli s jeho nejoblíbenějšíma šiškama, odpoledne byl s kámošema na cvičáku a k večeru jsme byli řádit s Badíkem :-) Do 10ti se vyvaloval u nás doma s vepřovou nožičkou... No a co dostal k narozeninám? Pytel moc dobroučných granulí First Mate :-)

7.5- Jak si všímavější z Vás jistě všimli, máme krapet nový úvod a vzhled..:) Protože rozhdoně nejsme nějaký váleči vyrazili jsme si zase na pořádnou tůru..tentokrát na Kleť. Život s chodem je prostě jedno velký dobrodružství..to potvrzuje můj úžasnej zážitek právě z výletu na Kleť. Milášek mě obelstil a skočil do ohrady ke koni, kterýho viděl poprvé v životě.. Inu, hrdina náš se pak ale bál projít okolo koně zpátky ke mně..to teprve nastalo pravý dobrodůžo..:)) Jsme ale celí-včetně koně. Můžete juknout na moje a Lucčiny fotečky. Náš tatínek Garny Cidabro složil novou zkoušku ZVV2-tati, moc ti gratulujem!!! K poslední novince patří fakt, že naše ségra Megie z Dašického zátiší šla poprvé soutěžit na závody ZZO. Jak to dopadlo si můžete přečíst na jejích krásných webovkách..:)

14.4- Varování: Jen pro silný povahy, bude to krapet dlouhý nu :o)Moc se omlouvám za tu strašně dlouhou nečinnost co se týče aktualizace..Ale nebojte se, zaháleli jsme jen co se týče netu..:) Na první jarní den jsme si s Luckou a Jackýskem udělali takovej menší dogtekking Holubov-Vrábče. Tahle trasa vede přes úúžasný Dívčí Kámen..Můžete se podívat na Lucčiny a moje fotečky.Potkali jsme tam stejně starého, moc hezkého choda.. Nevím, nevím, jestli jsme se s Luckou zbláznily, ale plánujeme se vydat ke Karlovým Varům na dogtrekking dlouhý cca. 40 km. O psiskách a Lucce nepochybuju, ale myslim, že mě to bude činit malililinkatý problémy :)                                                                        Na miláška nám přišla puberta, takže je to teď hoodně zajmavý a o nervy..Na cvičáku už nám to zdaleka nejde tak jako dřív a jeho zájem o pejsky na cvičáku se pořád zvyšuje..Ale abych ho zase moc nehanila, moc pěkně se nám zlepšil aport a frisbee nám teď jde jak po másla..Nádhera :) Mám moc velkou radost a opravdu Lucko s Darčou a Klárko s Bonym začínám plánovat video :) Taky nám teď začala plavací sezona, kterou si užíváme téměř každý den..                                            Ale už dost kecání o nás, když naše sestřičky mají za sebou velké úspěchy..Obě dvě se zúčastnili svodu ve Svítkově. Megie dostala kód I1,K2,U3,W2 a Meiblees dostala A3,D3,H1,I1,K3,U3,W2,Z5-7 . Meiblees má taky za sebou svoji první výstavu, na které s paničkou vybojovali Velmi dobrá. Holky moc Vám gratuluju a držim palečky s Vašema úžasnejma psíma slečnama...

16.3- Jak už napovídá úvodní fotka, byli jsme na toulkách Šumavou s rodinným příslušníkem berňákem Jazzikem..kluci pořádně řádili a já pilně cvakala, aby bylo na co koukat..Na fotečky se můžete podívat tady..kromě těchto tam najdete ještě fotečky z návštěvy naší kámošky Jessynky, z březnového plavčení a rodinné tůůůry :) Ufff..tak když jsme si dala takovou práci s vypisováním, tak na ně fakt koukněte ;o)))

Pro případné maniaky štěňato-koukaly(jako jsme já) Vám sem dávám odkaz na štěňátka amerického Pitbull teriéra..:)

6.3-Móc se omlouvám za mou dlouhou nečinnost.. Minulou sobotu jsme se byli podívat na Oblastní výstavě v ČB, kde jsme se potkali se třemi choďáčky..:) Taky jsme byli zase několikrát venčit s pesany..Všechno jsme samozřejmě zdokumentovala..Na fotečky můžete juknout TADY. Jinak pořád cvičíme, cvičíme, hrajeme si a děláme pokroky..Musím Medču veřejně pochválit, je tu chodská šikule :-) Upravila jsem rubriku výstavy, najdete tam fotečky a povídání..:)

24.2- Medča oslavil devět měsíců. Byli jsme spolu venčit pesany v útulku. Můžete mrknout na fotečky, jejich autorem je Lucka s Jackem, kteří byli venčit společně s námi. Díky moc za ně Luci. Jack s Medem si padli do oka..Více se o něm můžete dozvědět v kamarádech...

16.2- Předělána rubrika výcvik, je v ní obsáhlejší info a fotečky :) Nové logo, úvodní stránka a přidána rubrika Kam se chystáme

31.1- Tak jsem natočila opět jedno video.. Můžete na něj mrknout.. No jinak chystáme zase velkou várku foteček, takže se máte na co těšit :)

27.1- Přidáno video z řádění našeho šílence s kámošem Badym.

24.1 Tak jsem pro Vás nafotila další fotečky..tentokrát jsou všechny se psíma kamarádama Jessynkou, Badym a Arletkou :-) Na fotky se můžete podívat tady.. Dole máte ochutnávku ;o))

                     

19.1-Omlouvám se za dlouhou nečinnost, ale ve škole nás proháněli jak srnky ;o)) Ale Medča nestrádal a to samý se dá říct o foťáku, takže tady máte hromadu foteček..z frisbee, z hrátek s kámoši a taky z výletu..:)

                     

 

 

 

 54554582312123

 

 

 

TOPlist