Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 21.05.2011 09:44:33 

Chodský pes Med z Dašického zátiší

Sourozenci a kámoši

                                   SOUROZENCI                                                                                          

Dne 22.5.2007 se v ch. stanici z Dašického zátiší narodila fenečce Bessy ze Zelených luhů a taťkovi Garnymu Cidabro šest dětiček. Náš Medík, Merlin, Max a Megie, Meiblees, Mia.

S Merlinkem si bohužel už nikdy nepohraju - zemřel v necelých 5-ti měsících. Maxík žije se svou rodinou na Šumavě a jeho majitelé ho mají hlavně pro radost a neplánují žádné akce,  ale stejně věřím, že se s Maxíkem uvidím.

Zato o mých sestřičkách toho vím moc a teď Vám je ve zkratce představím.

Meibleees z Dašického zátiší

Majitelka: Kamila Vavřincová, Vrchlabí

Výstavy: velmi nadějná, 2. místo nejhezčí štěně výstavy

Oblíbenné činnosti: přetahování, spaní vedle paničky, chození na výcvik, hraní s paničkou a zlobení kocoura

Plány do budoucnosti: výstavní kariéra, agility, sportovní kynologie

Všechno ostatní najdete na :  www.megie-chodskypes.wbs.cz

Co bych Vám o ní řekla: Meguška je pořádnej znakáč a podle vyprávění paničky Kamči je Meiblees spíše klidnější typ a bez své paničky neudělá krok :) Holky se mají moc rádi a já jim držím palečky na výstavy, které je obě chytly .

 

 

Megie z Dašického zátiší

Majitelka: Zuzana Michelová, Jičín

Výstavy : velmi nadějná, 1. místo nejhezčí štěně výstavy

Oblíbenné činnosti: lítání za míčkem, přetahování, stopy, výcvik, hraní s ostatníma pejskama, baštění

Plány do budoucnosti: uchovnění, výstavní kariéra, sportovní kynologie

Její fotečky: http://www.ecards.cz/zuzza-o2

Co bych Vám o ní řekla: Meguška je nejhezčí a nejdravější štěňátko z celého vrhu. Má za sebou první malý výstavní úspěch a já jí a její paničce přeju, aby jim vyšly všechny jejich plány.

 

 

Mia z Dašického zátiší

Majitelka: Lenka Pavelčíková, Zlín

Oblíbenné činosti: hračky, blbnutí s její dcerkou, rodinné procházky 

Plány do budoucnosti: uchovnění

Co bych Vám o ní řekla: Miinka je rozkošnej černoušek, s milou a kontaktní povahou. Moc se těším na její štěňátka.

 

 

POZOR!!!! Pro sourozence Meda jsem udělala album s jejich fotečkama!! Klikněte SEM.

 

 

Výstava málopočetných plemen v Mladé Boleslavi. Zleva Kamča + Meiblees ( VN2, nejhezčí štěně výstavy 2. místo), p. Metelková + Kesie ( výborná, CAJC), Zuzka + Megie (VN1, nejhezčí štěně výstavy 1. místo). Dále vybojovali 1. místo v ch. stanicích! Mooc všem gratulujem!

54554582312123

                                       KÁMOŠI

ARLETKA: Arletka je typická labradorka- miloučká, rychlá, energická a živá :)) S ní podnikám procházky asi nejčastěji a ta mě teda vždycky utahá... Hrozně ráda dělá svoje sprintovní kolečka a já jako ocásek běhám za ní. Ale náhodou už jí docela stačím ;) Panička udělala Arletce krásné stránky, které doporučuju zkouknout : www.labrador-arletka.wbs.cz

  

 

JESSYNKA: Jessynka je plemene rhodský ridgeback, je moc hodná, přátelská a znám se s ní už odmalinka. Vždycky trpělivě snášela moje zákusy a jemně mi naznačovala ať už brzdím. Nevídám se s ní moc často, ale když už, tak to stojí za to. Taky bych na ní rád prásknul, že je pěkně mlsná a po mojí paničce loudí MOJE piškoty :) Ale mám jí moooc rád :)

 

JAZZIK: Jazzik je pejsek sestřenice mé paničky a je ho bernský salašnický pes. Jazzik je velkej kliďas, pohodář a dobrák. Musím zde o něm napsat, že už má na kontě několik CAC, res. CAC a vyhrál na Klubové výstavě, kde porazil stovku berňáků.

  

 

BADY: Bady je o měsíc mladší dorostenec, které zastupuje plemeno zlatý retrívr. Známe se odmalička a jsme oba dva strašní šílenečci.. Nejšťastnější jsme, když nám dají páníčci volno na louce a my můžem blbnout- to nám totiž narozdíl od některých cvičákových cviků jde o hodně lépe...:) Je to náš skorosoused a vidíme se často. :) A teď fotečka...

 

JACKÝSEK: Jack je už dospělej chlapák, kterej miluje svojí paničku a rozhodně si nenechá nic líbit. Už ze začátku mi dal najevo, ať ho moc neotravuju, že na takový špunty jako jsem já neni zvědavej. Musím na něj prásknout, že běhá agility a je prostě moooooc príma. Byl jsem s ním na dvou procházkách a krásně jsme si to užili..:)

 

TOPlist